„Bóg widzi śmierć inaczej niż my,.My widzimy ją jako ciemny mur ,Bóg
jako bramę”
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zapalam znicz - Światełko Nadziei.Zapalam Znicz Dla Tych -
którzy na zawsze zasnęli.Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Śpij
spokojnie.....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
•*♥*•"...Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest
miłość, gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęskni bez
końca..."•*♥*•
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Jest takie miejsce,dokąd listy nie dochodzą, gdzie tylko nasze myśli i
modlitwy błądzą..Śpij spokojnie..*´¯`*♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥*´¯`*
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
...Stąpasz wśród gwiazd korytarzy..I nawet Ci się tu wracać nie marzy..Bo
Twój nowy świat jest tak daleki...Niech Pan Bóg swą miłością otacza Cie
na wieki...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oczy lśnią,ręce drżą,łza za łza leci wciąż...nasze życie mokre od łez
smutku,żalu,tęsknoty...Aniołki Ukochane w naszych serduszkach na zawsze...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Minęło szczęście , nie przeszło cierpienie,A pozostało tylko wspomnienie .
Spoczywaj w pokoju.((**))Światełko dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Najpiękniejsze chwile zostały zapisane w Naszym Sercu.Będą tam, dopóki ono
będzie bić.(*)
Zgłoś SPAM
mami
Córeczko..Anulko moja..[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)
[_][_]
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIELE, ZA WCZORAJ I DZISIEJSZY DZIEŃ...
POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY***
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)
[_][_]
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIELE, ZA WCZORAJ I DZISIEJSZY DZIEŃ...
POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY**
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
~~♥~~*~~♥~~*~~♥~ ` Kiedy się śmiałam, zawsze pytałaś mnie o powód.
Odpowiadałam wtedy : "tak po prostu, z życia" . . Bo kiedy byłaś
obok mnie moje życie miało jakiś sens . i to był właśnie ten powód
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych
sercach [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mami
Córeczko..tak bardzo mi Ciebie brakuje..tak tęsknię Aniołku..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.