... Już nie zapali się ogień w oczach
iskra nie błyśnie słonecznym blaskiem
jedynie czasem jakaś myśl płocha
przemknie i szybko w otchłani zgaśnie....
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bolesne rozstanie,lecz taka wola Twoja była Panie.Bóg Cię powołał do
Królestwa nieba,z Jego wolą pogodzić nam się trzeba...Światełko i
modlitwa.....
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
╒▒╕╒▒╕╒▒╕ Światełka dla Ciebie Anulko
Zgłoś SPAM
mami
Odeszłaś córeczko..choć miałaś w swoim życiu tyle jeszcze do
zrobienia..zobaczenia...Śpij spokojnie mój Aniołku..bardzo Cie kocham..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Moja Pamięć,Modlitwa i Światełko[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Świat stał się taki pusty bez Ciebie… Wszystko co było jest teraz w
Niebie...[*]...Spoczywaj w spokoju.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Czas wszystko zabiera..bo zabrać jest w stanie!Lecz nigdy nie zabierze tego..co
w sercu zostanie[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ANIOŁKU
na zawsze w naszych sercach
~~♥~~♥~~
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
MAMA Ś.P.ROBERTA N.
TYSIĄCE ŚWIATEŁEK MEJ PAMIĘCI,NIECH NIGDY NIE GASNĄ...
A MOJA CODZIENNA MODLITWA, NIECH DA TOBIE SPOKÓJ WIECZNY..
* PAMIĘTAM O TOBIE ANIOŁKU *
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Okropna jest tęsknota ,gdy myśl do Was ucieka ,gdy myśl jest już przy Was ,a
droga do Was daleka....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie Kiedyś było inaczej,
Wspólne dni, marzenia. Teraz tego już nie ma. Dzisiaj to tylko wspomnienia.[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..."Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą" ..:(*
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Niech Anioły tęczowe pod swymi skrzydłami Cię ukryją,barwami
muzyki,dźwiękami kolorów i ciepłem puchu do snu ukołyszą….
Zgłoś SPAM
Iza
Anulko pamiętam cały czas.
Zgłoś SPAM
mami
Dziękuję Dobry Boże,że mi JĄ dałeś..choć tak szybko powrócić
kazałeś...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.