..Nie przyszła tutaj ze mną wraz,pamięć ni myśl niczyja,
Tylko tęsknota,co duszę rwie,tęsknota,co zabija!.Światełko i modlitwa dla
Ciebie...Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was jesteśmy smutkiem,szarym cieniem na ścianie,łzą na
policzku,płaczem.Bez Was milknie śmiech,słowa tracą swój sens,sekundy
wloką się,ogromnieją.....
Zgłoś SPAM
MARIA
Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje. Serce
ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala...
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Czas wszystko zabiera..bo zabrać jest w stanie!Lecz nigdy nie zabierze tego..co
w sercu zostanie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
~~♥~~♥~~
„...cisza rozpościera ramiona
uciec chcę
lecz nie mogę
muszę tu tkwić jeszcze
muszę
choć nie umiem
i nie chcę
choć...
Nie powiem
nic więcej....”
Zgłoś SPAM
mami
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie me myśli do Nieba
lecą....Zamykam oczy i uciekam w nieznane...Tam gdzie moje dziecko
ukochane.....CÓRECZKO..[*]
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Spojrzałam w okno i ujrzałam Twoją twarz,namalowaną kroplami
deszczu,te krople to są łzy,wylane gdy odeszłaś..Śpij spokojnie..
Zgłoś SPAM
MAMA Ś.P.ROBERTA N.
(*)(*)(*)***********(*)(*)(*)
DLA CIEBIE ANIOŁKU...ŚWIATEŁKA PAMIĘCI...
ŚPIJ W SPOKOJU WIECZNYM...
(*) MOJA MODLITWA...NIECH BĘDZIE DROGĄ DO PANA (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Anulko*
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Bądź jak dobry Duszek...wspieraj i pomagaj tym, którzy tego potrzebują
...:-(
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysław Liszka
Niech światełko płonie
barwami naszej pamięci
„..gdyby tak
zapomnieć
że kiedyś życie
jakiś sens miało
i jak kamień być niemy
milczący
nic go już nie poruszy
nie zrani...”
~~♥~~*~~♥~~*~~♥~
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..."Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą" ..:(*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nasza codzienność jest teraz taka smutna ... Tak bardzo brakuje nam Was...
[*][*][*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was tracimy siły,samotność krąży we krwi,tęsknota jest jak powietrze -
jest wszędzie....
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Wraz z Twoim odejściem,szczęścia naszego dobiegł kres,teraz tylko
wspominamy,jak wspaniale było kiedyś i pragniemy,by się wszystko powtórzyło
..Śpij spokojnie..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Usiądź obok mnie....opowiedz...jak Ci mija dzień?Przytul się do
mnie...Jeśli chcesz...
Zawsze jestem......dla Ciebie..... Ty wiesz.. (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.