Moje światełko pamięci i życzenia świąteczne ..we wspomnieniach(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Leci do Was Aniołek mały,trzyma w rączce opłatek biały...dla Ciebie Aniu i
Twoich Bliskich od nas z podziękowaniem za wspólne czuwanie przy naszych
Skarbach Ukochanych,przytulamy do serc...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
jasny i ciepły płomyczek do nieba....[*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko Mojej Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice s.p. Przemysław Liszka
DROGI ANIOŁKU ♥♥
Jedyni ludzie którzy na Nas zawsze czekają...to Ci co już
odeszli,,,,,,, ♥♥ Kiedy opłatek bielusieńki weźmiesz do swej dłoni,
wspomnij w ten dzień uroczysty choć przez chwilę o mn
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Swiatelko Dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Gdyby łzy mogły budzić z grobu zmarłych,a miłość mogła zburzyć śmierci
wrota,one by Ciebie z mogiły wydarły,bys mógł snuć nić swego żywota"
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
http://www.youtube.com/watch?v=Ggh3gejx-To
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba
kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk.Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rana na ciele zawsze się zagoi. Rana na duszy zawsze będzie krwawić... [*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
Coś się tu nie zaczyna
w swojej zwykłej porze.
Coś się tu nie odbywa
jak powinno.
Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął
i uporczywie go nie ma.
W. Szymborska
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Pamiętaj o tęsknocie, o sercu Ci bliskim. Pamiętaj, że jest ktoś, dla kogo
jesteś wszystkim. Anulko......
Zgłoś SPAM
iza
Tak mi Ciebie brak Anulko, w ten świąteczny czas szczególnie. sis
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście z nami...w naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce,Wasz ślad i
nasza wielka miłość,która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
MARIA
Anioły nam dzisiaj pieśni grają.
Rzewną melodią kołyszą już do snu.
Nie zakłócajcie więc chwili zadumy,
Pozwólcie zasnąć tej nocy w spokoju.
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
mama Marcina Naczyńskiego
ANULKO, ANIOŁKU pokój TOBIE w wieczystej krainie.
BOŻE, dlaczego zabierasz nam to co najdroższe. UKOCHANE DZIECI..)))
Zgłoś SPAM
mama Emilka
wysyłam dla Ciebie,miliony świątecznych promyków ,niech Twe serce i dusza
raduje się ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.