Chcemy Was Dzieci chronić,Aniołami Waszymi być,przed śmiercią zapomnienia
imiona Wasze skryć...i nie wstydzimy się,że kochamy Dzieci w Niebie....
Zgłoś SPAM
rodzice Adama Błażkiewicza
Tak trudno zaakceptować rzeczywistość bez WAS ... (*)(*)(*) kochane dzieci
Zgłoś SPAM
Agnieszka siostra Adama Błażkiewicza
Aniu ...światło i spokój dla Twej duszy..[*]
Zgłoś SPAM
Iza
Anulko
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
Wigilijne światełka pamięci (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Łukaszka
Dziś zapalam dla ciebie Aniu świąteczne światełko najjaśniejsze modlitwa
za Twoją duszyczkę
Zgłoś SPAM
mama Emilka
świąteczne światełko pamięci .....[*]
Zgłoś SPAM
mami
Dziś pełna chwały Już Jesteś.. Do siebie wezwał Cię Anioł.. Ażebyś z
Bogiem nad światem trwała.. Ażebyś wszystkich bliskich w opiece
miała..Wigilijne światełko dla Ciebie Skarbie..[*]
Zgłoś SPAM
mami
Aniu..córeczko dziś wigilia..następna bez Ciebie..skarbie, dodaj mi
sił..pomóż przetrwać..[*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA... PRZESYŁAM MĄ PAMIĘĆ I
MODLITWĘ...DLA CIEBIE ANIU ... ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jaśniutkie światełko mojej pamieci
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Piękna jest radość w Święta , ciepłe są myśli o bliskich.Niech pokój
,miłość i szczęście otoczy jutro nas wszystkich..światełko pamięci..
[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za Wami Dzieci
Ukochane....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ANIU, ŚLICZNY ANIOŁKU... DZIELĄC SIĘ JUTRO OPŁATKIEM,BĘDZIESZ W MYCH
MYŚLACH I SERCU... TRUDNY TO DLA NAS MATEK CZAS...BĄDŻ BLISKO MAMUSI I OTUL
JĄ W SMUTKU...A RADOŚĆ NARODZENIA PANA,DA WAM SZCZĘŚCIE
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Coś się tu nie zaczyna w swojej zwykłej porze. Coś się tu nie odbywa
jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go
nie ma" Aniu, jedyne marzenie,jakie mamy, nie spełni się
Zgłoś SPAM
MARIA
*** BOŻONARODZENIOWE ***
** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ** I ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE PEŁNE MIŁOŚCI.♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.