W tym nowym świecie wszystkiego co najlepsze nasze Aniołki Ukochane...Bliskim
dużo spokoju,siły i wytrwałości...i siły do dalszego czuwania w naszej
Aniołkowej Rodzinie....
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
Monika Churska
smutno,Aniu......
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Smutno Nam bez Ciebie....nie przyjdziesz już do Nas...
Tylko My do Ciebie...
ŚWIATEŁKO
MOJEJ PAMIĘCI Z DAREM MODLITWY [*][*][*] .
NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE
Zgłoś SPAM
mama Emilka
jasne światełko w ostatni dzień roku 2012.....[*]
Zgłoś SPAM
mami
Córeczko..tak tęsknię..[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak pusty świat nasz tak puste
serca....strzępy,chłód,obojętność,złość- tyle w nas pozostało,prócz
miłości do Was Kochani....
Zgłoś SPAM
Iza
Anulko tęskno nam do Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jaśniutkie światełko mojej pamieci
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..A gdy północ wybije,niech Nowy Rok wszystkie rany uleczy.Niech nasze serca
spokój wypełni,wyciszy troski i zmartwienia.Niech słowa mych życzeń jak
gwiazdy płyną;do Was tam w niebie i Tych-na ziemi..
Zgłoś SPAM
MARIA
MOC KOLOROWYCH ŚWIATEŁEK W TEN OSTATNI DZIEŃ ROKU 2012
DO NIEBA DLA WAS ANIOŁKI, NIECH 2013 ROK PRZYNIESIE WAM DUŻO RADOŚCI
U BOKU NAJWYŻSZEGO PANA....
♥♥♥¸.•*´¯`✿
.•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) *** ANIOŁKU *** ZAPALAM TOBIE , OSTATNIE W TYM ROKU,
WIRTUALNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...Z CICHYM SZEPTEM MODLITWY... BĄDŻCIE
ANIOŁECZKI RAZEM...I SPÓJRZCIE NA NAS Z GÓRY...ANIU
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają
dając ukojenie naszej duszy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Piękne światełko na zakończenie tego roku dla Ciebie ...A JEDNAK PO NAS
COŚ ZOSTANIE CHOĆBY TA CISZA... WYRZEŹBIONA SŁOWEM... Bliskim życzymy aby
tej niewidzialnej siły w pokonywaniu tęsknoty za T
Zgłoś SPAM
Magda Lenda mama Kasi
Tak trudno zrozumieć to, co się stało.Dlaczego?Światełko i modlitwa dla
Ciebie Aniu.Moja Kasia też zginęła w wypadku samochodowym.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bolesne rozstanie,lecz taka wola Twoja była Panie.Bóg Cię powołał do
Królestwa nieba,z Jego wolą pogodzić nam się trzeba...Światełko i
modlitwa....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(*)(*) Pokój Twej Duszy (*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)****
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ NA DZISIEJSZY DZIEŃ...(*)(*)(*)
ŚPIJ SŁODKO ŚLICZNY ANIOŁKU*** ŚPIJ ***
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.