Gdybyście tu byli...choć na chwilę...mamy Wam do przekazania aż
tyle....gdybyście choć na chwilę byli blisko...prostsze by było wszystko...
Zgłoś SPAM
MAMA EDZI
NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI[*][*][*] DO SAMEGO NIEBA, DLA CIEBIE ANIU..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełka do samego Nieba
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
pamiętajmy...(*)(*)(*)
bo pamiętać nam pozostało (*)(*)(*)
POKÓJ TWOJEJ DUSZY ((**))((**))((**))
Zgłoś SPAM
mama Emilka
zapalam światełko pamięci w nowym roku...[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
płynie czas, świat się zmienia,płyną łzy znikają marzenia
Zgłoś SPAM
Znicz Pamięci
Dla Ciebie Aniu
Zgłoś SPAM
mami
Noworoczne światełko dla Ciebie córeczko..Odpoczywaj i czekaj na nas...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Najjaśniejsze światełko i modlitwa na Nowy rok 2013.Bądźcie szczęśliwe
dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Nie ma cie z nami ale jesteś ze swoim Ojcem w niebie [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."milczenie zranionych serc…w
milczeniu,otulamy się wspomnieniami...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Dla Ciebie
W Nowym Roku
nasze światełko pamięci
♥ | * *| ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..bo Życie jest jak marny puch ,który można zdmuchnąć na wietrze,lecz nasza
miłość i pamięć o was jest wieczna ,ponadczasowa ,która przetrwa
wszystko..twoim bliskim życzymy dużo sił i wytrwałości :*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.