Wszędzie i zawsze przy sobie Was mamy.Zawsze i wszędzie przy Waszych sercach
trwamy,w każdej minucie i w każdym momencie,a gdy plan na coś gotowy mamy,Wy
wszędzie jesteście z nami i zawsze pierwsi*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Ile łez wylanych,tyle smutku i boleści w nas...to nie był czas by opuszczać
nas..:"(
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Swiatelko Najjasniejsze Dla Ciebie***
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czas biegnie,ciągle pytamy - dlaczego???widocznie los tak chciał i chociaż
Jesteście tak daleko to pamiętajcie ,że my kochamy Was... i tak tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
MAMA Ś.P.ROBERTA N.
**ANIOŁKU** SMUTNO PŁYNIE ŻYCIE,BEZ CIEBIE ANIU...CZY TAK JUŻ ZAWSZE BĘDZIE
???
W MEJ PAMIĘCI JESTEŚ ***
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Światełko Dla Ciebie Aniu[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tyle łez wylanych i tyle cierpienia..Ciebie z nami już nie ma, zostały nam
tylko wspomnienia.. Twój dom teraz w niebie,a nasze życie to droga do Ciebie..
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Tak smutno,Aniu,w ten osiemnasty dzień stycznia....
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
światełko pamięci do nieba dla Ciebie Aniu.....(*)
Zgłoś SPAM
Nieznajoma
Światełko dla Ciebie Aniu.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mami
Córeczko..dziś 18-sty..rok i pięć miesięcy bez Ciebie..kocham Cię mój
skarbie...kocham jak tylko kochać można...śpij spokojnie Aniołku..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemyslaw Liszka
(*)(*)(*)(*)(*)(*)
W spojrzeniu dobrym
miłość,
w spojrzeniu radość,
w spojrzeniu dobrym
odczytasz słowa niedopowiedziane ,
bo w dobrym spojrzeniu
w s z y s t k o
co w sercu schowane.....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu.Pozostają na zawsze.[*]
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
PRZESTAŁO BIĆ NAJLEPSZE Z SERC TAK KOCHAJĄCE LUDZI .ŻADNA JUŻ KRZYWDA NIE
SPOTKA CIĘ I ŻADNA ŁZA NIE OBUDZI .......
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
przychodzą takie momenty w życiu , że nie jesteśmy w stanie wyrazić to co
czujemy. Śpij w spokoju.Z pamięcią i modlitwą.Anulko
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bez Ciebie tak pusto oczom i ustom,śmiech schował się w kącie iśpi
Wieczory się dłużą a jest ich tak dużo,Nikt bliski nie puka do drzwi
Bez Ciebie jednej tak wiele jest złego smutno i płakać się chce
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.