Pokój Tobie w wiecznej krainie, gdzie płaczu nie ma, gdzie łza nie
płynie...śpij w spokoju i ciszy...[*]...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
najjaśniejsze promyczki prosto do Nieba dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Magda mama Kasi
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci
o których pamięć troskliwie dbamy.
I choć Ich nie ma - nie umierają
radośni,wielcy,wszystkim życzliwi
tacy zostają.
Aniu.....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamiętamy i tęsknimy o sercu nam bliskim,pamiętamy,że był Ktoś kto był
dla nas wszystkim...wspomnień obraz....
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Wyglądamy gwiazd na wieczornym niebie, ale nie możemy odnaleźć tej
najbardziej
wymarzonej, wytęsknionej - WASZEJ UKOCHANE DZIECI.
Noc jest Waszym spacerem po Nieba błękicie.
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Na Zawsze W Naszych Serduszkach{*}Nasze Aniołki
Zgłoś SPAM
mama EMILKA
Co mieliśmy najcenniejsze zabrałeś nam Boże,nikt naszego bólu pojąć nie
może...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Nadeszły ciemności,nadeszła noc, Aniołki snów przynoszą moc, Gwiazdy na
niebie zapalają I białym pyłem świat otulają. Teraz już śpij,zmruż oczka
swe, Niech zawsze śliczne będą sny Twe.
Zgłoś SPAM
Iza
Aniu znów mnie odwiedziłas we śnie, tak dokładnie go pamiętam. Znów się
śmiałyśmy i płakałaśmy razem. Smutna była pobudka. Tęsknię.
Zgłoś SPAM
mami
Aniu..dziś urodzinki Edytki..na pewno świętujecie tylko w Wam znany
sposób..buziaczki skarbie dla Was..Kocham Cię córeczko..[*]
Zgłoś SPAM
Mama Dagi Błaszczyk
Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną,
która może nieskończenie wzrastać. Aniu, wspominajcie nas tam...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
DAJ PANIE DUSZY WIECZNY ODPOCZYNEK, A ŚWIATŁOŚĆ TWOJA...NIECH ODBIJA SIĘ W
JEJ OCZACH...
KTO CIĘ ANIOŁKU POZNAŁ...KOCHAŁ.
KTO CIĘ ANIOŁKU KOCHAŁ...OPŁAKUJE...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Marzenia bez Was - nie są marzeniami,sny bez Was - nie są snami,nasze życie
bez Was - nie jest życiem....
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna...Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Aniołku..Płomyków tysiące tak cicho tu płonie,jak dywan ze świateł
ruchliwych,jak pozdrowienia przyjaznych dłoni,jak nasze ciepłe myśli o
Was..Śpij snem spokojnym..¸¸.•*´¯`♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.