,, Tułaczka moja już dobiegła kresu, dla moich oczu słońce ziemi zgasło. W
Tobie, mój Panie znajdę pokój wieczny, Ty będziesz dla mnie niegasnącym
światłem". Anetko światełko na Niedzielę Radości.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,pomodliłam się i zapaliłam płomyczek za Ciebie,na 3 Adwentową
Niedzielę.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wiśniewskiego
Wspominamy i płaczemy i modlitwy zanosimy, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak promyk słońca, który nagle zgasł, malutki listek, który z drzewa
spadł...tak Was nie ma pośród nas...lecz w naszych sercach Wy żyjecie
ciągle nam...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.