„Ten, kogo się kocha, nigdy nie umiera, pozostaje w naszych sercach i
pamięci”
Światełko otulone pamięcią zapalam dla Ciebie Anetko
⭐⭐ڿڰۣ☀️☀️ڿڰۣ❤️❤️ڿڰۣ☀️☀️ڿڰۣ⭐⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiegho
przygotujmy nasze serca otwarciem i miłościa na te nadchodzące świeta
Bożego narodzenia, spoczywaj w pokoju
❤️❤️ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i
wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego
istnienia.Zostawiam codzienną modlitwę Anetko ...❤️❤️
Zgłoś SPAM
HALINA G.
[[❤️]] Światełko pamięci z modlitwą....
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Jaśniutkie światełko Anetko dla Ciebie,moja modlitwa i wspomnienie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co dziś możemy Wam dać to pamięć, choć umarła cząstka nas,
wszystko co dziś możemy zrobić to wspominać, choć tęsknota serca rwie,
wszystko co dziś możemy zrobić to kochać Was na odległość
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3426 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą.
Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI.........
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
odeszłaś na zawsze bybyc syale blisko, światełko dla Anetki
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.