⭐Ostatnie Światełko Pamięci na ostatnie godziny tego smutnego i tak innego
roku.Co nas czeka w następnym?Nie wiemy.Ale wiemy jedno-Pamięci o Was Dzieci
Nasze nikt nam nie odbierze.Odpoczywaj w Pokoju⭐
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
⭐❤️❄️❤️⭐ Na ten ostatni dzień Starego Roku przesyłam Ci
światełko pełne miłości, niech otacza Cię również w całym Nowym Roku.
⭐❤️❄️❤️⭐
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3443 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️KOCHAMY
SKARBIE CAŁYM
SERCEM╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Czas nie goi ran. Najpierw pozwala nam przyzwyczaić się, zabliźnić, a
później pozwala żyć z tymi ranami..." ( J. L. Wiśniewski). Anetko,
światełko i modlitwa w ten ostatni dzień roku 2020
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rok się kończy Anetko..ale to bez znaczenia...pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Sylwestrowy płomyczek,zapalam Anetko dla Ciebie...niech nigdy nie
gaśnie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Światełko Pamięci Anetko ♨️❤♨️na ostatni dzień tego smutnego roku
2020.Bliskim życzę zdrowia bo w tych czas to jest najważniejsze pozdrawiam z
całego sercem .
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️⭐❤️Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i
będzie wciąż żywa. Światełko wiecznej pamięci na ostatni dzień 2020 r.
Dla Ciebie Anetko....❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy już marzeń, one pozwalają zapomnieć o cierpieniu, a my nigdy nie
przestaniemy cierpieć, przyzwyczailiśmy się do bólu...i jeszcze ta
bezradność Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❄️❄️ Światełko ☀️ otulone Pamięcią ❤️ na przedostatni
wieczór 2020 roku ❄️❄️Anetce
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mijają dni...miesiące...lata... My rodzice cierpimy i tęsknimy coraz
bardziej...Tak już pozostanie do końca naszych dni......... Światełko
Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,dla Ciebie szept modlitwy i zapalone jaśniutkie światełko.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko z modlitwą na koniec tego roku. Spoczywaj w pokoju Anetko .Bliskim
dziękuję za wspólne trwanie i życzę żeby 2021 r przyniósł dużo zdrowia
i nadziei
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Na pustym miejscu przy stole usiadły wspomnienia...i płaczą łzami
żalu...Tak bardzo Ciebie brak...Świeć jasno płomyku pamięci, doleć do
nieba...Tam, gdzie anielski Raj, i radość wieczna..★.♨.★
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.