Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077701
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina Domańskiego
⭐Ostatnie Światełko Pamięci na ostatnie godziny tego smutnego i tak innego roku.Co nas czeka w następnym?Nie wiemy.Ale wiemy jedno-Pamięci o Was Dzieci Nasze nikt nam nie odbierze.Odpoczywaj w Pokoju⭐
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
⭐❤️❄️❤️⭐ Na ten ostatni dzień Starego Roku przesyłam Ci światełko pełne miłości, niech otacza Cię również w całym Nowym Roku. ⭐❤️❄️❤️⭐
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3443 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣ ╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️KOCHAMY SKARBIE CAŁYM SERCEM╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Czas nie goi ran. Najpierw pozwala nam przyzwyczaić się, zabliźnić, a później pozwala żyć z tymi ranami..." ( J. L. Wiśniewski). Anetko, światełko i modlitwa w ten ostatni dzień roku 2020
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rok się kończy Anetko..ale to bez znaczenia...pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Sylwestrowy płomyczek,zapalam Anetko dla Ciebie...niech nigdy nie gaśnie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Światełko Pamięci Anetko ♨️❤♨️na ostatni dzień tego smutnego roku 2020.Bliskim życzę zdrowia bo w tych czas to jest najważniejsze pozdrawiam z całego sercem .
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️⭐❤️Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa. Światełko wiecznej pamięci na ostatni dzień 2020 r. Dla Ciebie Anetko....❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy już marzeń, one pozwalają zapomnieć o cierpieniu, a my nigdy nie przestaniemy cierpieć, przyzwyczailiśmy się do bólu...i jeszcze ta bezradność Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❄️❄️ Światełko ☀️ otulone Pamięcią ❤️ na przedostatni wieczór 2020 roku ❄️❄️Anetce   
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mijają dni...miesiące...lata... My rodzice cierpimy i tęsknimy coraz bardziej...Tak już pozostanie do końca naszych dni......... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,dla Ciebie szept modlitwy i zapalone jaśniutkie światełko.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko z modlitwą na koniec tego roku. Spoczywaj w pokoju Anetko .Bliskim dziękuję za wspólne trwanie i życzę żeby 2021 r przyniósł dużo zdrowia i nadziei
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Na pustym miejscu przy stole usiadły wspomnienia...i płaczą łzami żalu...Tak bardzo Ciebie brak...Świeć jasno płomyku pamięci, doleć do nieba...Tam, gdzie anielski Raj, i radość wieczna..★.♨.★
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3442 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   785   786   787   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011