♨❤️♨Ludzie nigdy nie odchodzą tak naprawdę, jeśli się o nich mówi i
o nich myśli.Ciągle żyją w naszych sercach.Dziękuję z całego serca za
życzenia urodzinowe i noworocznedla mojego męża.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęskno nam za Wami...uśmiechacie się zza nieba kręgu, bo kiedyś, gdy
skończy się świat, spotkamy się wśród jasnych nieba łąk...Ukochani
Noworoczne światełka z głębi serca ślę
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Noworoczne światełko wraz z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Jaśniutkie Noworoczne światełko...zapalam dla Ciebie Anetko.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Noworoczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❄️⭐ Noworoczne Światełko Pamięci zapalam dla Ciebie ⭐❄️ Bliskim
dziękuję za wspólne trwanie przy pamięci naszych Dalekich Dzieci.A na Nowy
Rok życzę zdrowia i nadziei,że że znów nastanie Normalny Czas
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.Bliskim życzę zdrowia i szczęśliwego
roku. Dziękuję za wspólne trwanie i pamięć (*)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3444 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
⭐❤️⭐Noworoczna, piękna najjaśniejsza lampeczka dla Anetki.Bliskim
życzę szczęśliwego,lepszego roku, dużo zdrowia.Dziękuję za wspólne
trwanie i pamięć, pozdrawiam sercem.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Witam Ię na nowy kolejny rok wiodacvy ku wieczności, spoczywaj
⋰\*/⋱Wkroczyliśmy w Nowy Rok 2021! z nadzieją, że będzie
lepszy..światełko noworoczne wysyłam do Twojego świata, gdzie nieważna jest
już żadna data. Ku Twojej Pamięci[[⋰\*/⋱]]
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Noworoczne światełko Anetko [*]
Zgłoś SPAM
Mama Darusia Rutkowskiego
❤⭐❤"Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to
nieśmiertelność"❤⭐❤
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️Ostatnie światełko w tym roku [*]❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przyjmijcie Kochani serca mego przytulenie, modlitwę i światełko na koniec
roku... dziękuję za wspólne trwanie, życzę samego dobra na cały 2021 rok,
serdecznie pozdrawiam
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
ostatnie swiatełko w tym roku dla Ciebie ale w wieczności nie ma konca
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W ostatnim dniu roku smutne światełko dla Ciebie Anetko........
Bliskim życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.