Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077638
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka Wiśniewskiego
smutki tego życia tak juź trwać będą, spoczywaj w pokoju, serdeczne światełko
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Życie bez ludzi,których się kocha jest samotnością.........Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3451 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
◕◕══════♣♣══════◕◕  Tyle marzeń odeszło w zamarłym uśmiechu...                     ◕◕══════♣♣══════◕◕   Twojej Pamięci     
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Pozostał mi Anetko mały płomyczek,to niby niewiele,lecz dla mnie to duźo...bo to światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Pamięcią wskrzeszamy Was do naszej codzienności..i chociaż łzy płyną, to Jesteście naszą zaciszną doliną najlepszych wspomnień..╬.♥.╬
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją,..❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wy nie odeszliście daleko, wiemy to, rozumiemy, czekamy...dlatego palimy Wam światełka, ich płomyk serca ogrzewa, bo kiedyś będziemy znów razem, w to wierzyć nam bardzo trzeba
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
......łza cicho spłynęła po policzku... westchnieniem załkało serce....TĘSKNIĘ....... Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3450 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿ ⊱❖⊰ ✿ ♦═─☀️☀️─═♦ ✿ ⊱❖⊰ ✿ Bo nasza Pamięć trwa i trwać będzie  Bo w naszych sercach Twoje bije Serce  ✿ ⊱❖⊰ ✿ ♦═─❤️❤️─═♦ ✿ ⊱❖⊰ ✿  Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
zimowe światełko miłości i wspomnienia
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Jasnym płomieniem pali sie znicz,zapalamy go,bo nadal Was kochamy,dlatego wciąź o Was Anetko pamietamy.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⭐❤️ ⭐ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas. W naszych sercach i wspomnieniach. Zostaną tam przez cały czas. Naszego ludzkiego istnienia,..⭐❤️ ⭐
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   780   781   782   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011