◕◕══════♣♣══════◕◕
Tyle marzeń odeszło w zamarłym
uśmiechu...
◕◕══════♣♣══════◕◕
Twojej Pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Pozostał mi Anetko mały płomyczek,to niby niewiele,lecz dla mnie to
duźo...bo to światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Pamięcią wskrzeszamy Was do naszej codzienności..i chociaż łzy płyną, to
Jesteście naszą zaciszną doliną najlepszych wspomnień..╬.♥.╬
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją,..❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wy nie odeszliście daleko, wiemy to, rozumiemy, czekamy...dlatego palimy Wam
światełka, ich płomyk serca ogrzewa, bo kiedyś będziemy znów razem, w to
wierzyć nam bardzo trzeba
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
......łza cicho spłynęła po policzku...
westchnieniem załkało serce....TĘSKNIĘ.......
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3450 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿ ⊱❖⊰ ✿ ♦═─☀️☀️─═♦ ✿ ⊱❖⊰ ✿ Bo nasza
Pamięć trwa i trwać będzie Bo w naszych sercach Twoje bije
Serce ✿ ⊱❖⊰ ✿ ♦═─❤️❤️─═♦ ✿ ⊱❖⊰ ✿
Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
zimowe światełko miłości i wspomnienia
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Jasnym płomieniem pali sie znicz,zapalamy go,bo nadal Was kochamy,dlatego
wciąź o Was Anetko pamietamy.(((**)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.