Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077617
Zapalone ponad rok temu
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
RODZICE
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy wreszcie cichej przystani, odpoczywają w pokoju... " Anetko, światełko na zimową niedzielę.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Jesteś w krainie mojego serca, ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego dnia, Miłością jego jesteś będziesz na zawsze , oplecione pamięcią Twojego uśmiechu , jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Źaden lekarz Anetko nie mógł pomóc Tobie,bo moźe Pan Bóg,chciał juź mieć Cię...przy sobie.Spokojnego snu Aniołku.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach wiele życzeń płacze, żyje i umiera...czas przyzwyczaja do bólu...tylko miłość i tęsknota ciągle takie same...Anetko
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci... ....˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”.... Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬ Tyle marzeń odeszło w zamarłym uśmiechu... Płomyczek Pamięci do Nieba Ci ślę ✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬ 
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego jeden zły podmuch
na ziemi zabiera zycie ale jest wieczne, jesteśmy jednościa sercdm i dusza
Zgłoś SPAM
RODZICE
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣ ╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
✬ *♥* ✬ *♥*♨️❤️♨️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne... jeden podmuch wiatru i... wszystko może runąć jak domek z kart. Kochana Anetko..♨️❤️♨️ ✬ *♥* ✬ *♥*
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Ci,którzy o świcie wypłynęli,ale juź nigdy nie powrócą,na fali źycia ślad swój zostawili.Zbigniew Herbert.Anetko,światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani...Was głos jest jak strumień leśny, delikatnie śpiewa pieśni, które tylko w głębi ciszy serce, a nie ucho słyszy...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   779   780   781   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011