Niech piękne wspomnienia radosnych chwil, ocierają nasze łzy…
niech łagodzą cierpienie….........Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
marzenia bliskich rozwiał wiatr, ale jestes w sercach i umysłach i
wspomnieniach, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Niech Miłość, która tu żyła, będzie wciąż w sercach
żywa...[(¯♥¯)]ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♨❤️♨. Ludzie nigdy nie odchodzą tak naprawdę, jeśli się o nich mówi
i o nich myśli. Ciągle żyją w naszych sercach i umysłach.Zostawiam
światełka i modlitwę...♨❤️♨.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was, ale są wspomnienia, żywe ślady Waszego istnienia Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.......
Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿,•*´✿❤️✿,•*´✿ Na zawsze w naszej pamięci.... Śpij spokojnie
✿,•*´✿❤️✿,•*´✿
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu Ty rozumiesz duszę,chociaż ona milczy."św,Faustyna .Twojej
pamięci niech płonie światełko wieczne.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.