Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077564
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY...˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❄️❄️⭐*⭐*⭐ Światełko Pamięci do nieba posyłam, bo „W każdym płomyku jeden Człowiek, Którego komuś ciągle brak"❄️❄️⭐*⭐*⭐ Twojej Pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Szept modlitwy w Twej Anetko intencji i zapalony płomyczek mojej pamięci.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Poniedziałkowe światełko z modlitwą wysyłam do Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Boże, daj Jej duszy radość istnienia, w krainie snu wiecznego...Niech droga, którą Ją poprowadziłeś będzie szczęśliwa...(,)_.♥._(,)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️Światełko na początek tygodnia[*]❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️★❤️ Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym wspanialej, im więcej serca wkładamy w ich pielęgnowanie. (Ewa Glińska).❤️★❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gwiazdy na niebie mówią za Was że Jesteście...że Żyjecie wśród Tych, którzy Was znali i Tych, którzy tak bardzo kochali i kochają...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Niedzielne światełko [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W mroźną niedzielę światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
serdeczne swiatło miłości i wspomnienie dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3460 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♨❤️ "Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci" W. Szymborska.❤️♨❤️ Zostawiam światełko wiecznej pamięci i codzienną modlitwę Anetko..❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym,będziemy szczęśliwi,radośni w spokoju nieskończonym.... Światełko dla Ciebie na ten zimowy mroźny czas.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Zapalona lampeczka i szept modlitwy Anetko za Ciebie...na dzisiejszą Niedzielę.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   774   775   776   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011