❤️ Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho
ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach ❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♣❤️♣ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto
tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak
my o nich, oni o nas pamiętają....♣❤️♣
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,ja swą modlitwą zawsze Cię wspieram,a smutek i źal Panu Bogu
powierzam.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
I tylko w sercach naszych jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał...walentynkowe światełko Anetko
Czemu los taki okrutny? W walentynkowe święto możemy Ci dać tylko taki
prezent :światełko wysłane z serca, smutną modlitwę i łzy, które są
słowami naszej miłości i pamięci. Św.Walenty módl się za Anet
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.