,,Zdążać będzie człowiek do swego wiecznego domu, wróci się proch do
ziemi, tak jak nią był, a duch powróci do Boga, który go dał". Anetko,
światełko w ten dzień refleksji i zadumy nad życiem...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci...˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”.... Światełko Pamięci i modlitwa za wszystkie dni
nieobecności dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
♨️ Lampeczka pamięci na Środę Popielcową...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
I choć odeszli, wciąż żyją w nas...
❄️⭐❄️ Światełko Pamięci ❄️⭐❄️Anetce
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Szept mej modlitwy i zapalony płomyczek pamięci...w Twej Anetko
intencji.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serca palę Wam Kochani światełka, niech nigdy nie
gasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla Was w
dzień i w noc jasno
Jutro Popielec, zostawiam światełko i modlitwę na dziś i smutne jutro.
Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♨❤️♨ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa,
które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Patrzę na płomyk tlący się w zniczu,który zawsze smutek we mnie
budzi,spoglądam w Niebo pytając...Panie Boźe dlaczego śmierć zabiera tak
młodych ludzi?
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Trudna to miłość na odległość światów, gdzie znicz granicą, gdzie
tęsknota płomieniem głaszcze dłonie w popiołach i gdzie świętem
ścieżek powszedniość bo ona trwa....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.