Oni odeszli... Oni są z nami, głęboko w naszych sercach schowani. Póki
żyjemy, Oni są wokół...tylko poza zasięgiem wzroku... Anetko
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją, Gdy w
sercu pustka, smutek i żal. Tak trudno śmiać się razem z innymi. Gdy Ciebie
już nie ma wśród nas. Spoczywaj w pokoju.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
wspomnienia tamtych dobrych czasów wyciskaja łzy , spoczywa j w pokoju
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie
odbierze.Światełko Aniołku...dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak żyć....pytamy chmur na niebie, pustych parkowych alejek i wiatru co
przyjemnie wieje....jak żyć bez Was Kochani...pytamy często sami siebie....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Wspomnienia są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują
przykrości naszego życia." Joseph Witting. _______ Światełko z
modlitwą dla Ciebie Anetko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.