Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas /ks.J. Twardowski/
Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
pokoju bożego dla Twojej dusz, spoczywaj wiecznie
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️❤️Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto
tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak
my o nich, oni o nas pamiętają.....❤️❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko na weekend,moja modlitwa i zapalone w Twej intencji, jaśniutkie
światełko.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cóż możemy...palić kolejne znicze, ofiarować modlitwę, tylko tyle możemy
zrobić...i jeszcze kochać, pamiętać, wspominać....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wieczorne światełko Anetko...
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
smutek i wspomnienie dla Ciebie, spoczywaj w iecznie
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko pamięci i modlitwa w 2 piątek Wielkiego Postu.Stacja II
"Jezus bierze krzyż".Stacja III "Jezus upada.Krzyż b. ciężki
i gdzież są ci,którzy by Jezusa podnieśli.Mało jest ludzi,którzy pomogą
"
☀️ Na ostatni piątek lutego, Światełko mej Pamięci ❤️ ❤️ Niech
jasno płonie dla Ciebie Anetko ☀️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♨❤️♨ Czas szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć pozostaje.
Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala. Uczucie
nie wygasa. Pozostaje wiara.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,szept modlitwy w Twej intencji i zapalone światełko mej o Tobie
pamięci.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Życie się kończy jak słodkie marzenie, wszystko przeminie...pozostał ból,
tęsknota i piękne wspomnienie...do spotkania Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.