,, Nawet niebo miewa złe dni... lecz w obłokach skrywa nadzieję, że
przyjedzie dobry wiatr i burzowe chmury rozwieje..." Anetko, wielkanocne
światełko pamięci i modlitwy. Pamiętam.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Laski dla Twej duszy płynacej ze Zmartwychwstaniua Pańskiego
Zgłoś SPAM
HALINA G.
[[*]]Światełko Wielkiej Soboty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wciąż czekamy...dzień za dniem...przyciskamy czoło do szyby i niewidzącym
wzrokiem wypatrujemy Was Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3534 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,dziś Wielki Piątek,kolejne dla Rodziców Święta się zbliźają bez
Ciebie,ale wszyscy wierzymy,źe jesteś napewno w Niebie.(((**)))
W Wielki Piątek światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Krzyz naszym umocnieniem i nadzieja na to co wielkie i świete
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko w Wielki Piątek -stacja ostatnia "Pan Jezus złożony do
grobu" ale na tym się nie kończy,niedługo zmartwychwstanie a Wy nasi
kochani złożeni w grobach razem z nim
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wierzę w słońce, nawet gdy nie świeci... Wierzę w miłość, nawet gdy jej
nie czuję... Wierzę w Boga, nawet gdy milczy...
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❤️ Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho
ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.