Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077067
Zapalone ponad rok temu
tata Milenki
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WIELKA SOBOTA - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Świąteczne światełko pamieci ♨️do nieba Anetko ❤dla bliskich zdrowych i spokojnych świąt życzę.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Nawet niebo miewa złe dni... lecz w obłokach skrywa nadzieję, że przyjedzie dobry wiatr i burzowe chmury rozwieje..." Anetko, wielkanocne światełko pamięci i modlitwy. Pamiętam.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Laski dla Twej duszy płynacej ze Zmartwychwstaniua Pańskiego
Zgłoś SPAM
HALINA G.
[[*]]Światełko Wielkiej Soboty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wciąż czekamy...dzień za dniem...przyciskamy czoło do szyby i niewidzącym wzrokiem wypatrujemy Was Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3534 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,dziś Wielki Piątek,kolejne dla Rodziców Święta się zbliźają bez Ciebie,ale wszyscy wierzymy,źe jesteś napewno w Niebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
♥▒♥▒♥▒ Światełko Pamięci na Wielki Piątek ♥▒♥▒♥▒
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W Wielki Piątek światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Krzyz naszym umocnieniem i nadzieja na to co wielkie i świete
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko w Wielki Piątek -stacja ostatnia "Pan Jezus złożony do grobu" ale na tym się nie kończy,niedługo zmartwychwstanie a Wy nasi kochani złożeni w grobach razem z nim
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wierzę w słońce, nawet gdy nie świeci... Wierzę w miłość, nawet gdy jej nie czuję... Wierzę w Boga, nawet gdy milczy...
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❤️ Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach.❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   728   729   730   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011