Kochani nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...nasza
miłość trwa i będzie trwać...tęsknimy tak bardzo...Bliskim życzę
zdrowia, spokoju i nadziei, serdecznie pozdrawiam
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - światełko z modlitwą dla Ciebie
Anetko....Bliskim życzymy zdrowych i spokojnych świąt.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Światełko Wielkiej Nocy...[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Światełko pamięci w Święto największej Nadziei
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Nie ma większej miłości niż ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół
swoich." Zapalamy światełko w Wielką niedzielę Miłości i Nadziei.
Chrystus zmartwychwstał alleluja. Życzę nadziei Rodzicom
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka J.
CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ - ALLELUJA! ZDROWYCH RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
DLA BLISKICH...
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
ͼ̮̑●̮̑ͽ ͼ̮̑●̮̑ͽ ☀️ ͼ̮̑●̮̑ͽ ͼ̮̑●̮̑ͽ
Wielkanocne Światełko Pamięci Anetko ͼ̮̑●̮̑ͽ ͼ̮̑●̮̑ͽ ☀️
ͼ̮̑●̮̑ͽ ͼ̮̑●̮̑ͽ
Bliskim życzę zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt i pozdrawiam
serdecznie.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,modlę się w Twej intencji i zapalam dla Ciebie...Wielkanocne piękne
światełko.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3535 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kolejne Swięta bez Was Anetko,nie wiesz jak bardzo boli to nas.Moja pamięć i
światełko dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chowane głęboko, chowane w sercach by wypełniały pustkę po Was,
chowane w pamięci by nie pozwoliły zapomnieć...zawsze pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W Wielką Sobotę...pamiętam o Tobie Anetko..
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz
Wielkanocne światełko mojej pamięci dla Ciebie, Anetko...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.