Poniedziałkowe światełko Anetko dla Ciebie,moja modlitwa i ciche
wspomnienie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nawet po latach tęskni się tak samo, nadal chce się słyszeć Wasz głos,
nadal się przeplata każda data, nadal się pamięta ból i łzy, nadal w
myślach i w sercu Wy Kochani...
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko na niedzielę ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
co było piekne mineło , pozegnanie, smutek ,nadzieja jest w nas , spoczywaj w
pokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️) - Smutne niedzielne światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jak przeżyć wszystko jeszcze raz, Gdy w każdym z nas żal straconych
szans. Jak przeżyć wszystko jeszcze raz, Jak ocalić ginący
czas".K.Krawczyk. Niedzielne światełko pamięci zostawiam
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,na dzisiejszą Niedzielę,szept modlitwy i zapalony płomyczek...dla
Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️♨❤️ Daj nam wiarę,że to ma sens,że nie trzeba żałować
przyjaciół,że gdziekolwiek są dobrze im jest,że są z nami lecz w innej
postaci.Światełka i modlitwa na niedzielę...❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
HALINA G.
R.I.P.-✿ڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Czas płynie zbyt szybko, myśli dręczą zbyt długo, piękne chwile i
wspaniali ludzie odchodzą bezpowrotnie...
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście w inny, lepszy świat, gdzie nie ma trosk, nie liczy się
lat...kiedy nasza świeca życia wypali się do końca, powędrujemy w stronę
wiecznego słońca, do Was Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.