"...Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika"...
/Antoine de Saint – Exupery/
☀️ Światełko Pamięci Anetko ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci...
....˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”....
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie
zabierze,zapalone światełko z modlitwą...Anetko dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,
opłakuje Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️ ♥
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota w każdym zakamarku serc naszych....i pragnienie spotkania z Wami
Kochani....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3558 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie
żywa......Światełko naszej pamięci dla Ciebie Anetko.
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach,Wasze serca biją,..❤️♨❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.