Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1078132
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina Panuszewskiego
Za wszystkie dni mojej nieobecności zapalam Ci aniołku jasne światełka do samego nieba.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W smutny słoneczny piątek,Aneczko Kochana...tak bardzo tęsknimy
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Anetko kochany ANIELE ,bądż w niebie szczęśliwa .Światełko na dzisiaj i modlitwa za tak wspaniałą duszyczkę .
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
Anetko kochana..(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
CIESZ SIĘ W NIEBIOSACH ZACNYM GRONEM..Tam równo wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone. To nie oznacza zapomnienia...[[*]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..!.. to nie był czas to nie była pora :"( Aniołki kochane nasza pamięć
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie gasi żadne ukojenie, ból ten chowany jest skrycie,bo łez naszych nikt nie rozumie,a dalej, dalej jest życie...♥(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE SKARBIE BĄDŹ SZCZĘŚCIA W RAJU KOCHAM CIE CORECZKO
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Kochamy, myślimy, tęsknimy - jesteśmy zawsze myślami przy Tobie Anetko.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Napełnieni smutkiem, daleko od Was, po policzkach płyną łzy...wspominamy tylko te dni, gdy byliśmy razem, szczęśliwi...kochamy Was i tęsknimy...
Zgłoś SPAM
siostra Monika
Światełko dla Ciebie Aniołku...Kocham Cię...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie moje myśli do Nieba lecą...Zamykam oczy i uciekam w nieznane...tam gdzie moje dziecko ukochane...Światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Tęsknota...Ból...Cierpienie...Pamięć...Wspomnienia...Nie znają czasu, pozostają na zawsze.... ANETKO.
Zgłoś SPAM
rodzice
Można odejść na zawsze, by stale być blisko. Jesteś wśród nas Ukochana Córeczko czujemy Cię w każdym oddechu[*][*][*]Pamietamy i nigdy nie zapomnimy.Światełko i modlitwa dla Ciebie Skarbie zostawiamy
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Im więcej wart człowiek ,tym większy ból po nim..!.. tylko łzy i wspomnienia nam pozostały.Są serca w których będziecie żyć wiecznie aniołki :"(
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia[*][*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas PAMIĘTAM!!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Choć często świeci słońce na błękitnym niebie Zgasł nagle mego życia jasny promień słońca. Pośród nas już, nie ma Ciebie… Pozostał smutek, rozpacz, tęsknota bez końca
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2811   2812   2813   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011