Światełko do nieba w modlitwie... Zapalam je co dnia i w ciszy
wspominam...ANETKO
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją pamięć ..:"(! aniołeczki kochane smutno nam ..:"( !
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
ANETKO....JESTEM....PAMIĘTAM...
I POSYŁAM ŚWIATEŁKA
DO NIEBA DLA CIEBIE
((*))☻((*))☻((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak bardzo rozpacz w nas tkwi,wspomnienie,żal i łzy.I to marzenie-spotkamy
się i wiara,że w Niebie poznamy Cię....[*][*]
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię Córeczko Światełko I modlitwa dla Ciebie Skarbie
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Życie jest tylko wędrującym cieniem,
nędznym aktorem, który swoją rolę
przez parę godzin wygrawszy na scenie,
w nicość przepada – powieścią idioty,
głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą" [*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
♥¸¸.•*´¯`❀...ŚWIATEŁKO I MOJA
PAMIĘĆ...♥¸¸.•*´¯`❀Dziękujemy z całego serca za pamieć o Naszej
Natalce {*}
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Zawsze będziesz między nami, w pamieci i sercach pozostaniesz ; ....ANETKO...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, Ci co zostali pamiętają((*))Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij
spokojnie......
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tworzymy obrazy w pamięci, widzimy Wasze twarze i serca, tak bardzo za Wami
tęsknimy...myśli zataczają koło, oczy naszych dusz patrzą na Was,
przytulamy poduszkę, łzy tworzą morze bólu
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ......
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*] Spoczywaj w pokoju [*][*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
** ANIOŁKU **
MIARĄ MIŁOŚCI...JEST MIŁOŚĆ BEZ MIARY...
I NASZA PAMIĘĆ... PO WSZE CZASY NASZEGO ISTNIENIA...
** JESTEŚ ANIOŁKU W MEJ PAMIĘCI I CICHEJ MODLITWIE **
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
W drogę ostatnią nie zabrałaś nic I ruszyłaś na skrzydłach ptaków By w
lepszym świecie na nowo żyć....Światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
rodzice
Niech płonie światełko pamięci zostawiamy modlitwę Ukochana
Córeczko.Odpoczywaj w pokoju Skarbie....Kochamy Cię Aniołku....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.