I cóż pozostało,
kiedy pęka serce?
Łez cichych
się wstydzić nie trzeba.
Gdy w uszach dudni
pytanie\" DLACZEGO ? \"
ich dusze jak ptaki
wzlatują do nieba... [*]
Zgłoś SPAM
mama Marcela,siostra Sebastiana,córka Grażyny
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak mocno wierzymy,że kiedyś spotkamy się tam,gdzie nie będzie już bólu i
łez u Pana Boga bram ...[*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice
"Śmierci nie da się cofnąć.Na szczęście pamięć zatrzymuje nie tylko
te smutne kadry,ale też i radosne i to jest pocieszenie". Światełko i
modlitwę zostawiamy Ukochana Córeczko. Kochamy Cię Skarbie...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ WSPOMNIENIA,KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ.SĄ RANY,KTÓRE SIĘ NIGDY NIE
ZABLIŹNIĄ.SĄ ŚLADY ŁEZ,KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ.TY ŻYJESZ CHOĆ MARTWE
MASZ POWIEKI BO W NASZYCH SERCACH BĘDZIESZ NA WIEKI...[*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia..
Bez Was życie tak bardzo boli..Nasze światełko dla Ciebie Anetko:-) :-)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Następny dzień bez Ciebie
Słońce, chyba juz wiosna
Pamiętam, jaka byłaś
na wiosnę zawsze radosna.
Pamiętam, jak sadziłaś
Krzewy i kwiaty w ogródku
A potem rok tylko minął i
poszłaś TAM po cichutku.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bardzo
bolą... ♥ ! Anetko ..
Zgłoś SPAM
HALINA
Już nie spotkam Cię w swiecie na nowo, ale poślij o nocnej porze przez gwiazd
światło chociaż jedno słowo...~~~*~~
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Wysyłam tysiące cieplusich światełek do nieba dla Ciebie Anetko {*}
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBI UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIE SKARBIE
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności jest jedno światełko, światełko
naszej miłości...tęsknimy Kochani, tęsknimy coraz bardziej...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.