Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1076775
Zapalone ponad rok temu
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Tyle nieposkładanych myśli... Tyle łez, Spływających po policzku, Niby to niewiele, prawie nic... ... Lecz to wszystko co mam dziś ...ANETUŚ *
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Każdy dzień to dzień smutku dzień wspomnień,dzień żalu dzień tęsknoty,dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w mej pamięci na zawsze...na wieki...do końca... ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Choć Was nie ma wśród nas,jesteście łezką w oku, jasno świecącą gwiazdą nocą, barwną tęczą po burzy, nie można dotknąć, ale Waszą obecność można poczuć... ♥Aniołeczki kochane♥Tęsknimy ♥!
Zgłoś SPAM
HALINA
♥ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♥... ŚPIJ SNEM WIECZNYM U BOKU NASZEGO PANA...GDZIE JEGO MIŁOŚĆ NA WIEKI CI DANA...((*))
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia..
Światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko.. Zawsze pamiętamy..
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wyciągam do Ciebie dłonie.A wnich obolałe serce moje,abyś poczuł jak tęsknię w tej chwili.Jak pragnę abyśmy razem byli.Światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko dla Ciebie Anulka
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE ŚPIJ SŁODKO
Zgłoś SPAM
SIOSTRA ZUZI ZIEMBY
Śpij spokojnie [*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Jesteście ciągle z nami, w każdej sekundzie naszego życia.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zgłoś SPAM
mama ś.P Przemka
[***]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedyś się wszyscy Tam spotkamy, będziemy pięknymi Aniołami i znów wszyscy razem staniemy tylko już....w niebiańskim orszaku....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odeszłaś tak szybko,a tyle chciałam Ci dać.Odeszłaś tak szybko,a z Twym odejściem przyszedł płacz.Odeszłaś szybko została po Tobie pustka w sercu,cierpienie i żal...Świetełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2662   2663   2664   ...   3321   3322    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011