Tylko bolesna tęsknota,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze smutnym
wzrokiem,pełnym wspomnień.Światełko dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć ...aniołeczki kochane
tęsknimy strasznie :*:*!
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
[*][*].
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ŚWIATEŁKO ♥ .♥.♥ .PAMIĘCI ♥.♥ ♥.♥ DLA CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY
♥.♥ ♥.♥ NIECH NIGDY NIE GAŚNIE ♥.♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ZOSTAWILIŚCIE TYCH CO WAS KOCHALI..A W ICH SERCACH RANY...NIC JUŻ NIE BĘDIE
JAK BYŁO...Z WASZYM ODEJŚCIEM SZCZĘŚCIE SIĘ SKOŃCZYŁO....PANIE PRZYJMIJ
TE DUSZYCZKI DO SWOJEJ ŚWIATŁOŚCI...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Żyjemy nadzieją na spotkanie z Wami. Światełko dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas
złączy.
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Pod powiekami łez brakuje, tęsknota dręczy, wszystko smuci, w sercu Wasz
obraz się maluje, Kto nas bez Was żyć nauczy [*][*]
Zgłoś SPAM
mama śpŁukasza Młot kupamięci pl
Łzy zawsze mają słony smak
Kiedy płacze serce
Łzy zawsze mają gorzki smak
Kiedy cierpi serce.
Zgłoś SPAM
HALINA
"Musicie być mocni mocą miłości,która jest potężniejsza niż
śmierć."JP II POKÓJ TWOJEJ ANIELSKIEJ DUSZY...ANETKO...[[*]]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Nie można się pogodzić, że pozostała już tylko pamięć, tylko pamięć...
kochane dzieci
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko nieustającej pamięci na dziśiaj Aniołku dla Ciebie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.