Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1076804
Zapalone ponad rok temu
mama śp.Łukasza Młot
Zaniosę Ci bukiet kwiatów i znicz zapalę na grobie. Wezmę gitarę ze sobą i zagram balladę o TOBIE. Anetko ....
Zgłoś SPAM
rodzice
I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg...Światełko i modlitwę zostawiamy Kochamy Cię Skarbie..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie można zobaczyć,nie można dotknąć,ale Twą obecność można poczuć... Modlitwa i Niegasnące najjaśniejsze światełko mojej pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Samantha Pawel
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
♥*♥ ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE ANETKO ♥*♥
Zgłoś SPAM
HALINA
ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ WICHER ZDMUCHNĄŁ PŁOMIEŃ TWOJEGO ŻYCIA ZA WCZEŚNIE, ALE TEN PŁOMIEN POZOSTAŁ W NASZYCH SERCACH...ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
,,Czas nie leczy ran... tylko oswaja z bólem,, Pamiętamy
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo”
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Za wcześnie odeszłaś od nas Z Tobą marzenia, sny Dla Ciebie miłość i kwiaty, Dla nas Tęsknota i łzy.Światełko dla Ciebie Anetko(*)
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO UKOCHANA ŚPIJ SPOKOJNIE KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Wieczność przyszła za wcześnie. Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Anetko, pamiętam każdego dnia [*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Pustka, Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia....i tylko marzymy o tym, by mieć Was blisko siebie..
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tęsknota otula mnie w ciszy, łzy kapią z pod powiek, bez Ciebie tak trudno żyć, serce wiecznie w żałobie...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Kochamy Cie Skarbie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Morze łez wypłaczemy nim Was wreszcie zobaczymy...ale nie umiemy inaczej, będziemy czekać....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
I nie ma co już łudzić się, że żal mój kiedyś minie; no, chyba że gdy spotkam Cię w Niebiańskiej tej Krainie
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2659   2660   2661   ...   3321   3322    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011