Zaniosę Ci bukiet kwiatów i znicz zapalę na grobie. Wezmę gitarę ze sobą i
zagram balladę o TOBIE.
Anetko ....
Zgłoś SPAM
rodzice
I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg...Światełko i modlitwę zostawiamy Kochamy Cię Skarbie..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie można zobaczyć,nie można dotknąć,ale Twą obecność można poczuć...
Modlitwa i Niegasnące najjaśniejsze światełko mojej pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Samantha Pawel
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
♥*♥ ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE ANETKO ♥*♥
Zgłoś SPAM
HALINA
ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ
WICHER ZDMUCHNĄŁ PŁOMIEŃ TWOJEGO ŻYCIA ZA WCZEŚNIE, ALE TEN PŁOMIEN
POZOSTAŁ W NASZYCH
SERCACH...ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
,,Czas nie leczy ran... tylko oswaja z bólem,, Pamiętamy
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na
niebo”
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Za wcześnie odeszłaś od nas Z Tobą marzenia, sny Dla Ciebie miłość i
kwiaty, Dla nas Tęsknota i łzy.Światełko dla Ciebie Anetko(*)
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO UKOCHANA ŚPIJ SPOKOJNIE KOCHAM CIĘ
SKARBIE
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Wieczność przyszła za wcześnie. Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Anetko, pamiętam każdego dnia [*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Pustka, Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia....i tylko marzymy
o tym, by mieć Was blisko siebie..
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tęsknota otula mnie w ciszy,
łzy kapią z pod powiek,
bez Ciebie tak trudno żyć,
serce wiecznie w żałobie...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Kochamy Cie Skarbie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Morze łez wypłaczemy nim Was wreszcie zobaczymy...ale nie umiemy inaczej,
będziemy czekać....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
I nie ma co
już łudzić się,
że żal mój kiedyś minie;
no, chyba że
gdy spotkam Cię
w Niebiańskiej tej Krainie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.