ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA ANENIU KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Grazyna W..k
I odszedł Anioł do Boga. I zostawił za sobą ból ,żal i trwogę. Anetko
niech Niebo będzie szczęściem Twoim
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko na dobranoc Anetko.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć o Was Aniołki...pamięć co nie więdnie jak kwiat, nie obsycha jak
łza, pamięć trwalsza niż kamień...jest też żal i smutek...i miłość do
Was...
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
[***]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak bardzo próbuję zrozumieć Boga...Dlaczego to Ty właśnie zostałaś
wybrana...?Dlaczego tak krótka była Twoja droga...?Dlaczegoś mi została
córeczko,zabrana...?
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama....śp..Łukasza Młot kupamięci.pl
Jesteś tam, gdzie jutra słodki smak Jesteś tam, gdzie słońce wschodzi
Jesteś tam, gdzie wolniej płynie czas Jesteś tam, gdzie szczęściu nic nie
grozi… …JESTEŚ…
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Zabrałeś radość i nadzieję, Zostawiłeś smutek i tęsknotę. Dobranoc
Anetko...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice
♥♥♥ Ci,którzy żyją nadzieją, ♥♥♥ widzą dalej.♥♥♥ Ci, co
żyją miłością, ♥♥♥ widzą głębiej. ♥♥♥Ci,co żyją wiarą,
♥♥♥ widzą wszystko w innym świetle ♥♥♥.Kochamy Cię
Córeczko♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI.... ANETKO.....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Bez Ciebie świat ...
nie ma uroku ...
gdy w sercu głusza trwa ...
i znika spokój...
\\\" ŚPIJ ANIELE W POKOJU WIECZNOŚCI \\\"
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.