ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO UKOCHANA KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Nie pozwólmy, by czas i odległość zrodziły słowo "zapomnij" ..
pamiętamy ..śpij spokojnie..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama trzech Aniołków
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Niełatwo jest żyć po śmierci. Czasem trzeba na to stracić całe
życie."
Stanisław Jerzy Lec
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle lat, miesięcy, dni, przeżytych razem, każda chwila zapisana w pamięci
świetlistym obrazem...napełnieni smutkiem wspominamy dni, gdy byliśmy razem,
szczęśliwi....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wczoraj szczęście było blisko,wczoraj śmiał się cały świat.Dzisiaj
raptem przeszło wszystko,całe szczęście rozwiał wiatr.Światełko
połączone z modlitwą dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
rodzice
"Kogo Bóg najbardziej doświadcza w cierpieniach, tego bardziej też
kocha. W tym utrapieniu trzeba szukać woli Bożej" J.Popiełuszko
Światełko i modlitwę zostawiamy...Kochamy Cię Córeczko...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ŚWIATEŁKO WIECZNEJ PAMIĘCI ANOŁKU...
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
¸¸.•*´¯`✿
•*´¯`✿ ♥... W MODLITWIE
♥ ...I W PAMIĘCI ♥¸¸.•*´¯`✿
•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NAGLE I OKRUTNIE Z SERCA NAM WYRWANO...TO CO BYŁO SKARBEM...NA ZAWSZE
ZABRANO... TYSIĄCE ŚWIATEŁEK MEJ PAMIĘCI,NIECH NIGDY NIE GASNĄ...A MOJA
CODZIENNA MODLITWA, NIECH DA TOBIE SPOKÓJ WIECZNY..[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć..Światełko pamięci
(**)
Zgłoś SPAM
mama śpŁukasza Młot
`۰̮̑●̮̑۰ modlitwa i cieplutki promyczek;* niech leci prosto do Ciebie
``۰̮̑●̮̑۰`
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostały nam wspomnienia...Smutek w sercu...łza na twarzy...Której nikt nie
zauważy...I modlitwa co wciąż łączy...Miłość...która się nie kończy
Zgłoś SPAM
HALINA
Pomiędzy ziemią a niebem Błękitnych zasłon granice Są znakiem, że
nasze istnienie Dopiero TAM będzie życiem...
✿✿✿✿✿✿✿ŚWIATŁOŚĆ TWOJEJ DUSZY ANETKO...✿✿✿✿✿✿✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.