Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1076952
Zapalone ponad rok temu
rodzice
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY.....KOCHAMY CIĘ SKARBECZKU....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tęsknotę mam w tym co minione i smutek w tym co nie było i rozpacz w tym co stracone i pustkę w tym co się skończyło(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci pl
Chociaż serce się smuci co minęło nie powróci. Choć się życie ciągle zmienia, nie zmieniają się wspomnienia PAMIĘTAM (*)(*)
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
I TYLKO ŁZY SIĘ DO OCZU CISNĄ I SŁÓW BRAK...♥
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
(♥)(♥)Światełko pamięci .... (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ILE ŁEZ WYLANYCH...ILE SMUTKU W NAS..ANIOŁKU ,TO NIE BYŁ TWÓJ CZAS...BY OPUSZCZAĆ NAS...ZAPALAM ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI...A CICHY SZEPT MODLITWY,NIECH UKOI TWE SERCE..ŚPIJ ANIELE W KRAINIE WIECZNEJ [*]
Zgłoś SPAM
mama Daniela M...
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Śpij serce moje - dla ciebie świt złoty raz tylko zabłysł i wnet zgasł w pomroku, i nie zostawił nic, oprócz tęsknoty......♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ /K.Przerwa-Tetmajer/
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO UKOCHANA TAK OKRUTNIE TĘSKNIĘ KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasza miłość i tęsknota ciągle taka sama do Was Aniołki Ukochane...walentynkowe serduszko Anetko
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Dziękujemy z całego serca za pamięć i palone znicze dla Naszej ukochanej córeczki,którą kochamy ponad wszystko.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Kiedy odchodzą Rodzice, czujemy się jak małe bezbronne dzieci, a kiedy tracimy owoc swej miłości – Ciebie - wali nam się cały świat {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Piękne jest życie, piękne poznawanie, piękna jest miłość, lecz smutne rozstanie.[*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Walentynkowe światełko Anetko.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
﴾▒ *❤* ▒﴿ ﴾▒ *❤* ▒﴿ ﴾▒ *❤* ▒﴿ ﴾▒ *❤* ▒﴿ ﴾▒ *❤* ▒) ❤**.•❤**. WALENTYNKOWE SERDUSZKA PRZESYŁAM DO NIEBA... DLA CIEBIE ANIOŁKU...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2650   2651   2652   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011