Co dzień jest kolejny,trudny szczyt,czasem padasz,resztką sił przepychasz
szare,puste dni,a w głowie uporczywe pytanie DLACZEGO TY DLACZEGO WŁASNIE TY
na które nie ma odpowiedzi.(*)Anetko
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy i zawsze będziemy pamiętac..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SZYBKO MIJAJĄ SZCZĘŚLIWE DNI,MIŁE LATA,POTEM SIĘ O WAS TYLKO ŚNI,MYŚLI DO
WAS WRACAJĄ,I NIEJEDNA ŁZA W OKU BŁYŚNIE,A SERCE Z BÓLU ŁKA,UTULONE SNEM
WIECZYSTYM SPOCZYWAJĄ TU W CISZY...[*]
Zgłoś SPAM
asia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
" Bądź zawsze blisko Tych, których kochasz".. ♥ aniołeczki tak
nam ciężko bez Was ♥..:"(!
Zgłoś SPAM
HALINA
Bez Ciebie już życie to tylko pusta wędrówka, bez nadziei i wiary na
polepszenie jutra.
ღღ**ღღ**ღღ**ღღ ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI...ღღ**ღღ**ღღ**ღღ
NIECH BÓG OTOCZY CIEBIE SWOJĄ MIŁOŚCIĄ...ANIU...ღღ**ღღ
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Tylko łzy i wspomnienia nam pozostały..Światełko dla Ciebie Anetko..
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć
- Marzenia -
Uskrzydlają chorą duszę
Lecz wciąż jest w nas gorycz i tęsknota za Tobą ..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Znów wspomnienia powracają i nie można spać pół nocy, każą patrzeć na
Wasze zdjęcia, serca ściskają z całej mocy, i pojawia się pytanie nie ma na
nie odpowiedzi...czemu musieli nas opuścić???
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Śliczne światełko na dziś dla Ciebie Aniele ...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Życie jest pełne niesprawiedliwości,a Twoja śmierć jest największą
niesprawiedliwością ... Niech Pan Bóg swą miłością otacza Cię na
wieki(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
Światełko dla Ciebie Aneciu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata… Ból w sercu jest
ciężarem prawie nie do uniesienia… Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak
długi… Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA..!.:*:*.. Kochani ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.