(*)(*)
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI PRZESYŁAM DO NIEBA .....
POKÓJ TWOJEJ DUSZYCZKI ......
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wokół tylko cisza, znów zmierzch bez gwiazd, wśród łez, każda myśl to
cierń, bo los z nas drwi...my tu, Wy tam...Anetko
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Brąz Twoich oczu...ciepło Twoich słów...Twoje łzy Twój śmiech..Twoja
złość i radość...gdzie teraz jest??? dlaczego? po co? tak bardzo Ciebie
brak!zawsze byłaś tuż tuż...obok...Anetko
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?..Nie..Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy.:*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO Z MODLITWA DLA CIEBIE ANETKO.
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Panie daj nam wiarę, że to ma sens,że że gdziekolwiek są jest dobrze im
jest,że są z nami lecz w innej postaci.I przekonaj,że tak ma być,że odeszli
po to by żyć wiecznie...[★][★][★]
W rozpędzonym czasie
rozsypują się dni jak perły z pękniętego sznura.
Wyciągam rękę chcę zatrzymać dzień, noc, chwilę
by choć raz jeszcze dotknąć i przytulić...
Zgłoś SPAM
HALINA
¸.*•.¸ ❀ ¸.•* "Bywa nieraz,że stajemy w obliczu prawd ,dla
których brakuje słów"¸.*•.¸ ❀ ¸.•* ŚWIATEŁKO ZAPALAM I
MODLITWĘ ZOSTAWIAM...¸.*•.¸ ❀ ¸.•*❀ ¸.•* [[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia..
Pamiętamy Anetko....Światełko niech świeci dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
ANETKO...światełko na dobranoc....(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żle nam bez Was, my tu, Wy tam Jesteście...odmykamy pamięci wrota, jak
wygląda nasze życie? to wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu
Twojej obecności...\\\"
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•
Poniedziałkowe światełko Anetko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.