Kochana Kasiu napisz do mnie na stronę administratora,a wyjaśnię dlaczego tak
się dzieje,ja z całego serca wstawiłabym wszystkie zdjęcia mojej ukochanej
córeczki,ale są osoby temu przeciwne.Dziękuje.
Zgłoś SPAM
rodzice
"Umiera się na wiele sposobów: z miłości,z tęsknoty,z
rozpaczy,ze zmęczenia,z nudów,ze strachu.Umiera się nie dlatego,by
przestać żyć,lecz po to,by żyć inaczej"Paulo Coelho[*][*][*]Kochamy
Cię
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Być - nie znaczy tylko żyć, być - to pozostawić coś w pamięci, sercach,
wspomnieniach ...
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Na marmurowej wyrył płycie czas wieczne prawa dla ludności: Nic
piękniejszego ponad życie, W życiu nic ponad czar miłości! [ Lope de Vega ]
PAMIĘTAM(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jest ręka co zapisuje karty naszego przeznaczenia,Jest ręka co skreśla nasze
marzenia,pragnienia.Jest ręka co trzyma w garści nasz życia czas.Swiatełko
dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Kasia
Dziękujemy za zamieszczone zdjęcia na drugiej stronie Anety mimo że są
zamazane i z dnia na dzień maleje ich liczba ....:( Pamiętamy i światełko
zostawiamy [*] pozdrawiamy Państwa.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Pamiętam Aniu...
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
...Czas nigdy nie uleczy bólu,
czas uczy nas z tym żyć....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...W myślach błądzimy po wspomnieniach ,łzy z naszych oczu ciurkiem płyną
i dawne szczęście w smutek zamieniamy ,bo z Waszym odejściem szczęścia czas
minął...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wróć do nas Choćby wiatrem, Kroplą deszczu, Promykiem słońca.Napełnij nas
znów radością Swojego istnienia...Światełko pamięci,niech Ci
świeci.Zapalam znicz,zostawiam modlitwę..[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Smutne światełko w słoneczna środę Anetko.Zawsze o Tobie pamiętamy.
Zgłoś SPAM
HALINA
WY Z NAMI JESTEŚCIE CAŁY CZAS KOCHANI, CHOCIAŻ NIEWIDOCZNI DLA OCZU...WASZĄ
OBECNOŚĆ CZUJE NASZE SERCE...♥♥(*)(*)♥♥...POKÓJ TWOJEJ
DUSZY....(¯`v´¯)(¯`v´¯)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Tak. bardzo smutno bez Was nasze aniołki kochane...Pamiętamy o Was zawsze...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...:*:*!..Aniołeczki nasza Pamięć ..!
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Modlitwa i Pamięć.[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas PAMIĘTAM!!!
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
mama śp. Roberta Przybysza
...Z Królestwa Pokoju Pan Cię wezwał do siebie. Czuwaj nad swoimi bliskimi,
którzy zawsze o Tobie będą myśleć...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.