Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli...Nikt,kto nie przeżył tak
smutnej rozłąki,nie wie jak ona boli......Modlitwa i Światełko Pamięci
..... [(**)] Pokój Twojej duszy [(**)]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..:*:* Kochamy ,tęsknimy,pamiętamy ...:"(!
Zgłoś SPAM
HALINA
Na do widzenia tylko żal... Pęka serce - gdzie ty jesteś? I kiedy tonę w
morzu łez... ocal myśli nieśmiertelne. Na do widzenia tylko strach... Nigdy
więcej, wróć bo cierpię!ŚWIATEŁKO (*) MODLITWA...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Czasem milczenie tworzy prawdziwą rozmowę... Bo nie zawsze liczą się słowa
,lecz to - Co chce się powiedzieć bez słów...
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIE SKARBIE
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Pamiętamy.....
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Dobranoc Anetko, niech dobry Bóg ma Cię w swoich ramionach...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.