::** ::** Dla Tych co odeszli....
Niech światełko pamięci zawsze się tli ......Anetko
przepraszam za poprzedni wpis
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Łzy pamięci cicho płyną po policzkach Serce płacze znów tęsknotą co
wciąż boli Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem Znów się budzi -
niezależna od mej woli.Światełko(*)
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA MUSIOŁ,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO,CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
♥ tak ciężko być silnym...,gdy się za KIMŚ bardzo tęskni...♥
Ból, gniew, żal, bezsilność..To tylko kilka słów, a tyle w nich rozpaczy.
Tak właśnie czuje się ktoś, kogo się opuszcza, zostawia i odchodzi...To
tylko słowa, ale prawdziwy ból pozostaje w sercu [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Całe piękno tego świata odeszło z Tobą...Teraz tylko jeden szary dzień za
drugim upływa bezcelowo...Bez Ciebie nic nie cieszy i wszystko nie ma
sensu..[*][*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Tak bardzo pusto i smutno bez Was nasze aniołki....Światełko dla Ciebie
Anetko...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
HALINA
۩۩۩۩] Wspominając marzymy...Wspomnienia są miłością*````ALE JAK
BOLĄ...[۩۩۩۩]NIECH DOBRY BÓG OPROMIENI CIEBIE SWOJĄ CHWAŁĄ...NA
WIEKI..[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO..KOCHAM CIĘ SKARBIE.ŚPIJ
SŁODKO.
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
rodzice
¸.♥¸.•*¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.Kochamy Córeczko.♥¸.•*¨`*•.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Ciebie nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
♥◕════ ❀♥❀ ════◕♥
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
♥◕════ ❀♥❀ ════◕♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle myśli nieposkładanych, tyle łez spływających po policzkach...niby to
niewiele, prawie nic...lecz to wszystko co mamy dziś...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Anetko, światełko dla Ciebie w ten piątkowy wieczór [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.