Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
MODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH CIĘ PAN BÓG
SWOJĄ MIŁOŚCIĄ
OTOCZY NA WIEKI... [♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
Niedzielne światełko pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Wspomnienia są jak perły, mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez.
Nie ma chwili żebyśmy Was nie wspominali..
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
ANETKO KOCHANA dla CIEBIE MILION GWIAZDEK DO NIEBA.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
W pamięci zostają żywe obrazy, a w sercu nadziei płomień,chwile które tak
bardzo zatrzymać byś chciał...Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Ktoś kogo kochaliśmy i kochamy...zawsze będzie do nas wracał wraz ze
wspomnieniami..ŚWIATEŁKA ۩ ۩ I MODLITWĘ OFIARUJĘ... ANIOŁKU...»★
»★ POKÓJ TWOJEJ DUSZY »★ »★
Zgłoś SPAM
rodzice
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego
świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy.To Wy Aniołki
Zgłoś SPAM
Kasia Przemek Antoś
Światełko aniołku dla Ciebie [*] Pamiętamy i tęsknimy...
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama Marty
Anetko światełko i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Prosimy w sercach trwajcie, przy nas bądżcie...na zawsze Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
JEST TAKIE MIEJSCE , KTÓREGO NIE ZBURZY ŻADNA ZAMIEĆ...
TAKIE MIEJSCE SZCZEGÓLNE TO...
MIŁOŚĆ , WSPOMNIENIE , PAMIĘĆ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.