...zapalam to światło pamięci dla Ciebie, Anetko i dla wszystkich naszych
dzieci, które Bóg powołał do Królestwa Niebieskiego. A gdy nadejdzie pora
Wy otworzycie Drzwi nam, rodzicom...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa dla Ciebie ANETKO... ♥…;Jak trudno żyć, gdy serce
dziecka przestało bić;
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice
[★][★][★].Wszyscy Ci których dotknie Miłość,stają się
nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli
Kochamy Cię Córeczko ...Światełko i modlitwę zostawiamy
[★][★][★]....
Zgłoś SPAM
HALINA
♥❀ •*´¯`❀♥ Odeszli w ciszy mrok, a po Nich tylko cisza
pozostała...i choć Ich nie ma to cisza szepce ,że Oni żyją nadal w sercach
naszych...więc zasłuchajmy się w ciszę może usłyszymy znajomy głos...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
♥NIKT KTO ODEJDZIE Z TEGO ŚWIATA,NIE UMRZE DOPÓKI SĄ LUDZIE KTÓRZY NOSZĄ
GO W SWOIM SERCU PAMIĘCI I WSPOMNIENIACH ♥ŚWIATEŁKA DO NIEBA{*}
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Posłuchaj proszę mnie chcę Ci powiedzieć... że Zapomnieć Ciebie to jak
przestać żyć. Zapomnieć Ciebie znaczy nie mieć nic.Zawsze w mojej pamięci
i modlitwie.[[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdy Ciebie nie ma, moje serce płacze i pyta się duszy, kiedy Cię zobaczę.Nie
mogę uwierzyć,że Cię już nie ma,że pozostały tylko wspomnienia...[*]
BYŁEŚ JESTEŚ BĘDZIESZ ZAWSZE Z NAMI [*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Niedzielna modlitwa i jaśniutkie świateł dla Ciebie Aniołku (**)
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
Światełko wraz z modlitwą dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Panie nasz daj duszą zmarłym wieczny raj ...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Jesteśmy wszyscy blisko siebie , po tej i po tamtej stronie marzeń (*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Niedziela smutna, pochmurna i deszczowa, zupełnie , jak nasze życie bez Was.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego,
co w sercu zostanie.Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać
będzie, a tym jest MIŁOŚĆ TĘSKNOTA WSPOMNIENIE
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zapomnimy Was nigdy, chociaż wieki miną, Jesteście w naszej pamięci
zaciszną doliną, do której powracamy, gdy jesteśmy w rozterce, by chmurką
radości otulić nasze serca...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.