CZAS WSZYSTKO ZABIERA,BO ZABRAC JEST W STANIE,LECZ NIGDY NIE ZABIERZE TEGO CO W
SERCU ZOSTANIE,COS CO JEST W DUSZY,CO NIGDY NIE MINIE,I TRWAC BEDZIE A TYM JEST
MILOSC,TESKNOTA,WSPOMIENIE....
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
"Gdy umiera ktoś, kogo kochamy, nie odchodzi daleko. Od tego czasu mieszka
w naszych sercach - zawsze będzie przy nas …"
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO UKOCHANA KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
mama Krystka Rybakowskiego
NIE UMIEM TAK PIEKNIE PISAC JAK PANSTWO ALE SERCEM I BOLEM LACZEM SIE Z
PANSTWEM.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko i modlitwa [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w
sercach schowaną Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące
będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych
tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która
trwa...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu mineło niestety- już nigdy nie wróci.Światełko mojej pamięci Anetko
(**)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.♥.♥ Moja pamięć,modlitwa i cieplutki promyczek,niech leci prosto do
Ciebie Anetko
.♥.♥.♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
✿ڿڰۣڿ ZOSTAWIAM SWOJĄ PAMIĘĆ ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego
świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy.To Ty Aniołku (*) Tak
strasznie Cię brakuje.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.