KAZDY DZIEN ROZPOCZYNAMY PYTANIEM DLACZEGO--DLACZEGO BOG NIE DAL IM SZANSE
DLUZEJ ZYC-LECZ NIE ODPOWIE NAM NIKT...SWIATELKO ANETKO DLA CIEBIE NIECH CIE BOG
UTULI
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"(...)nie wiesz kiedy nadejdzie koniec, jedno życie jedna śmierć."
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie
odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...Dobranoc (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście tak cicho, wspomnienia nam tylko pozostały, złamane serca, cisza
w słuchawce...wiele, wiele tęsknoty i miłości...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dziękuję za pamięć, dziękuję za serce. Kłaniam się pięknie w serdecznej
podzięce.- to ciepło się czuje. Za to, że JESTEŚCIE z NAMI ! - serdecznie
WAM DZIĘKUJĘ!Światełka do nieba(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza.Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to,co było skarbem na zawsze
zabrało.ŚWIATEŁKO,MODLITWA,PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tęsknota
ona znowu łzy wyciska
jak melodia duszy bliska.
Cicho łka lecz coś jest w duszy,
co nigdy nie minie
i wciąż trwać będzie,
a tym jest – wspomnienie ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
* + * Mija tylko czas ....... Ból i smutek pozostają + * +
.......)..........)..........) ___( , )____( , )____( , )
....[__]......[__].....[__] ((*)) Spoczywaj w pokoju ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Kochamy Cię Skarbie (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
aneta
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają.
Jaśniutkie światełko Pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BO UMRZEĆ TO ZBYT MAŁY POWÓD,ŻEBY PRZESTAĆ KOCHAĆ !!!! NADZIEJA SPOTKANIA
ŁAGODZI BÓL ROZSTANIA.MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*] SPOCZYWAJ W POKOJU
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!..:*:*..Smutno..!
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
To jest udawanie jutra
To takie trudne
To jest horror
To takie okrutne...
(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.