Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie...A droga do Ciebie daleka...Światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
*•.◕.•*...w sercu pusto... tylko smutek, żal i rozpaczy gorzki
smak....*•.◕.•*[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.”
/Wisława Szymborska/
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
Aniołku- najjaśniejsze światełko do samiutkiego nieba ..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
..Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak
bolą....[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci.pl
W jednej chwili serce pękło
na miliony kawałków.
Mam za małe dłonie,
by je zebrać i posklejać....ANIOŁKU.
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Kolejny dwudziesty ósmy,Anuś kochana,pamiętamy ...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Tak bardzo smutno bez Was nasi kochani..Śpij spokojnie Anetko :-) :-)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Był KTOŚ, kogo nie zastąpi nikt!
Zgłoś SPAM
HALINA
:**: ANETKO, ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU..**:**ŚWIATEŁKA PŁOMIEŃ I MODLITWY
SZEPT...:**:
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE I
JAK....KOCHANIE..
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego - pozostała tylko cisza...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W morzu tęsknoty pytamy - dlaczego? próżno próbujemy ożywić sny,
szczęście to tylko coś ulotnego, mrok zawsze zdławi słoneczne dni, choć
czas lekarzem, jednak zabija....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.