Twoje ślady tu zostały one solą są,na rozdarte jeszcze wciąż serca
rany...Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech
się tli do Niebios bram..[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Tylko wspomnienia , tęsknota i łzy pozostały po Tobie. Pamiętamy..
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*) Nieobecni dla nas ciałem, mają dalszy życia bieg. Śmierć ich
ludzkość nam zabrała, lecz ich dusze z nami są...... Światełka pamięci w
ten słoneczny dzień...niech nigdy nie gasną (*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice
இڿڰۣڿ Najjaśniejsze światełko i modlitwę zostawiamy இڿڰۣڿ
Kochamy Cię Ukochana Córeczko இڿڰۣڿ Odpoczywaj w spokoju இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
****""""**** ŚPIJ SNEM
SPOKOJNYM...****""""****
Zgłoś SPAM
Lusia
Nieobecność Bliskich...to jak niebo pozbawione gwiazd...piękne płomyczki i
modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
Jaśniuteńkie światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
"Tam wolni od łez stoją,
Po smutkach, trudach swych,
Radością już się poją,
Pan tron swój ma wśród nich"
(pieśń ewangelicka)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dobranoc Anetko!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Tylko wspomnienia nam pozostały...pragniemy i chcemy wspominać wszystko i
wszędzie...bo przecież Byliście, Jesteście i Będziecie.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.