Światełko i modlitwa dla Ciebie Córeczko Ukochana Kocham Cię Skarbie
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kochani. Ponieważ idę do szpitala i będę miała bardzo poważna operację
proszę na okres mojej nieobecności o pamięć o moim Mariuszku .
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
Światełko dla Ciebie Anetko...
Biliskich Twoich cieplutko pozdrawiam i dziękuję za pamięć i światełka dla
Madzi
Zgłoś SPAM
mama śp. Roberta Przybysz
...światełko pamięci dla Ciebie, Anetko...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pustka, bo Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć...i tylko marzymy o tym, by mieć Was blisko Aniołki...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
✿° ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ °✿ Serce tak tęskni, a dusza woła Twego
powrotu, tak mocno pragnie - lecz taki świat ten, że nic nie zdoła
przywrócić życia gwieździe, co spadnie. ✿° ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕
°✿
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Ty w ogrodach niebiańskich teraz jesteś,ja na ziemi wśród szarości moich
dni. Spraw, by uśmiech zapanował na mej twarzy,spraw by nigdy nie płynęły
gorzkie łzy.Światełko pamięci połączone z modlitwą(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Bez Was słońce dla nas umarło, nie czujemy radości kwiatów, wciąż
wypatrujemy Was w Nieba błękicie, szukamy w kwileniu ptaków...
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Pamiętamy Anetko.
Z całego serca pozdrawiamy Twoich bliskich na cały nadchodzący Wielki
Tydzień.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
..Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele.
Zgłoś SPAM
rodzice
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Kochamy Cię (°)(♥)(°) Ukochana
Córeczko (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
''BÓG ZABIERA CZŁOWIEKA WTEDY GDY WIDZI ŻE ZASŁUŻYŁ NA
NIEBO''ŚWIATELKO I MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE....ŚPIJ
SPOKOJNIE....ANETKO
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W sercu zawsze jesteś.Jesteś jak wiatr.Jesteś jak dzień z nocą
połączony.Tylko nasz los jest bardzo smutny.Mamy marzenia w sercu,że kiedyś
Was spotkamy i z tą nadzieją z tym bólem na ten czas czekamy
Zgłoś SPAM
HALINA
Dopóki nosisz kogoś w sercu...nie stracisz go nigdy....❀❤❀
ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿڿڰۣ❀❤❀ ŚWIATEŁKA NA
WIELKI PONIEDZIAŁEK...❤❤
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Powiedz czemu trudno tak? Czemu w sercu głupi żal? Czemu jeszcze kochać chce,
skoro nie ma Cię? Czemu wciąż odwracam się? Czemu jesteś w każdym śnie?
Czemu wciąż nadzieję mam? Czemu trudno tak...?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.