Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077704
Zapalone ponad rok temu
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami nigdy nie minie, żadne ze wspomnień nie zginie...dlaczego to co piękne szybko przemija? Kochani pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Mama Wojciecha LIGENZA
{*}{*}{*} ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥ Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
JEST WIATR ,CO W OCZY WIEJE. JEST DESZCZ ,CO ZMYWA ŁZY. JEST SŁOŃCE ,KTÓRE GRZEJE . JEST BÓL, TĘSKNOTA I ŁZY...ZA WAMI.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stoję przy płonącym zniczu jak przy Tobie.Skrawek muru,tablica,kwiaty,ogień...znam Twój uśmiech.głos spojrzenie..Taka tęsknota,żal,taka pustka. Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO Z MODLITWA DLA CIEBIE ANETKO... ((†))......
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M....
❤¸¸.•❤¸¸.•❤"...Łzy są gorzkie, dzień jest tak długi, noc bezsenna, tęsknota taka wielka..."....PAMIĘTAM..[*] ❤¸¸.•❤¸¸.•❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...ci, co odchodzą, wciąż z nami są i żyją w naszej pamięci...Anetko w naszej pamięci żyjesz każdego dnia, pamiętamy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kochani. Ponieważ jutro idę do szpitala i będę miała bardzo poważna operację w proszę na okres mojej nieobecności o pamięć o moim Mariuszku . *****************************************
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
..Wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną.Wspomnienia są trwałe i nigdy nie zasną. Wspomnienia dają żyć wiecznie,bo pozostają po nas.... ♥♥♥ Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach ♥♥♥
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
To płacze serce,tak cichutko łka. W Matczynym oku zastygła łza. To płacze serce nad losem swym. Odeszło szczęści e, a Ty wraz z nim...
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena, ciocia Krystiana Rybakowskiego
[*][*][*] ANETKO ŚWIATEŁKO NA DZIŚ I NA NASTĘPNE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas, puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
***""***ŚWIATEŁKA NA WIELKI WTOREK I MOJA MODLITWA***""***
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Choć nasze drogi nieznane i co nas spotka nie wiemy , jedną nadzieją żyjemy , że kiedyś będziemy z Wami.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Anetko -jaśniuteńkie światełko dla Ciebie ..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2578   2579   2580   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011