Dla Ciebie,Aneczko kochana,smutne światełko w smutny Wielki Piątek....
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
ANETKO...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI(*). Twoim Bliskim życzę spokojnych
Świąt Wielkanocnych. Elżbieta
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamღ✿ღ___na Wielki Piątek
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać wspomnienia,by w
chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia....
Światełko Pamięci zostawiam dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie miej do Niego żalu
że podarował ci krzyż...
Sobie też nie zostawił nic więcej
możesz oprzeć się na nim
by skoczyć wzwyż ...
ks.Wacław Buryła
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach na zawsze będzie Wasz obraz...nasza miłość niech Was otula
każdego dnia...Bądżcie z nami Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wielkopiątkowe światełko naszej pamięci Anetko na kolejne smutne święta
bez Was.
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
SĄ SERCA W KTÓRYCH ŻYJESZ- ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE W TEN
WIELKI PIĄTEK-ANETKO
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa na Wielki Piątek....ANETKO......
Zgłoś SPAM
Mama Wiesia i Roberta Walas
Anetko wysyłam Ci światełko pamięci na Wielkanoc.
Zgłoś SPAM
rodzice
Światełko i modlitwę zostawiamy w Wielki Piątek dla Ciebie Ukochana
Córeczko Czuwaj nad nami wszystkimi i bądź przy nas przez Święta Wielkiej
Nocy tak bardzo potrzebujemy Twojej opieki Kochamy
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Ja zaś pokładam ufność w Tobie, Panie, i mówię: „Ty jesteś moim
Bogiem”.
W Twoim ręku są moje losy(...)"
Światełko w Wielki Piątek [*]
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"...Wiem, że nadejdzie taki dzień, gdy w tłumie aniołów spotkamy
się...".
Zgłoś SPAM
HALINA
♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ „... Rozłąka jest naszym losem, spotkanie
naszą nadzieją...” `•°*✿*° • °*•✿•*°`WIELKOPIĄTKOWE
ŚWIATEŁKO...[***]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Ciocia Ela Wujek Tadek i Wujek Bogdan z rodzina
Odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
Sylwia Samantha Pawel z Melbourne
Jestes na zawsze w naszych sercach. Niech to swiatelko rozswieca Twoja droge do
Boga.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.