Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077759
Zapalone ponad rok temu
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Dla Ciebie,Aneczko kochana,smutne światełko w smutny Wielki Piątek....
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
ANETKO...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI(*). Twoim Bliskim życzę spokojnych Świąt Wielkanocnych. Elżbieta
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę zostawiamღ✿ღ___na Wielki Piątek
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia.... Światełko Pamięci zostawiam dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie miej do Niego żalu że podarował ci krzyż... Sobie też nie zostawił nic więcej możesz oprzeć się na nim by skoczyć wzwyż ... ks.Wacław Buryła
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach na zawsze będzie Wasz obraz...nasza miłość niech Was otula każdego dnia...Bądżcie z nami Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wielkopiątkowe światełko naszej pamięci Anetko na kolejne smutne święta bez Was.
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
SĄ SERCA W KTÓRYCH ŻYJESZ- ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE W TEN WIELKI PIĄTEK-ANETKO
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa na Wielki Piątek....ANETKO......
Zgłoś SPAM
Mama Wiesia i Roberta Walas
Anetko wysyłam Ci światełko pamięci na Wielkanoc.
Zgłoś SPAM
rodzice
Światełko i modlitwę zostawiamy w Wielki Piątek dla Ciebie Ukochana Córeczko Czuwaj nad nami wszystkimi i bądź przy nas przez Święta Wielkiej Nocy tak bardzo potrzebujemy Twojej opieki Kochamy
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Ja zaś pokładam ufność w Tobie, Panie, i mówię: „Ty jesteś moim Bogiem”. W Twoim ręku są moje losy(...)" Światełko w Wielki Piątek [*]
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"...Wiem, że nadejdzie taki dzień, gdy w tłumie aniołów spotkamy się...".
Zgłoś SPAM
HALINA
♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ „... Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją...” `•°*✿*° • °*•✿•*°`WIELKOPIĄTKOWE ŚWIATEŁKO...[***]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Ciocia Ela Wujek Tadek i Wujek Bogdan z rodzina
Odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
Sylwia Samantha Pawel z Melbourne
Jestes na zawsze w naszych sercach. Niech to swiatelko rozswieca Twoja droge do Boga.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2574   2575   2576   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011