Światełko i modlitwę zostawiam Anetko. Twoim bliskim życzę wielu łask
od Zmartwychwstałego Jezusa i dziękuje za wspólne trwanie przy naszych
Aniołkach.
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko w Wielką Sobotę. Twoim bliskim życzymy zdrowych,pełnych
wiary,nadziei i miłości Świąt Wielkanocnych.Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAM . SPOCZYWAJ W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wielkanoc i w sercach nadzieja, ze Nasi Bliscy patrzą na nas z
nieba...spokojnych i zdrowych Świąt, dużo siły dla całej Aniołkowej
Rodziny- sercem i myślami razem Gosia i Jacek ❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Wojciecha Ligenza
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in
pace. Amen. {*}
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Bóg Cię wezwał do Siebie , nie mówiąc nic nikomu , my jesteśmy w drodze ,
Ty jesteś już w domu...Życzymy Państwu zdrowych i pogodnych Świąt
Wielkanocnych..Serdecznie dziękujemy za pamięć o Adasiu..
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] światełko Świateczne dla tych naszych aniołków zapalam i życzę
rodzinom Spokojnych ,zdrowych Świąt.( wiem ,że oni sa cały czas z nami)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na Wielką Sobotę dla Ciebie. A Twoim bliskim niech
Zmartwychwstały Chrystus doda sił, aby wytrwali w wierze w spotkanie z Tobą w
niebie.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Anetko codziennie pytamy - Boże, czemu zrywasz piękne kwiaty tak wcześnie,
nie dając nam szans na ich podziwianie? Moje światełko pamięci dla Ciebie na
tę smutną słoneczną sobotę
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
Godziny, doby,tygodnie,lata będa przechodzić jak chmury po niebie. A ja
szczęśliwa bo wiesz kochanie ja coraz blizej bede juz ciebie.. *Spokojnych i w
miarę radosnych Świąt.. Ola i Nadia*
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Umarliście bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu. W Chrystusie
ciemność staje się jasnością, koniec nowym początkiem!
Kiedyś się spotkamy Anetko [*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Modlitwa i światełko dla Aniołków.(**)-Niech radość Wielkanocy napełni
nasze serca wiarą ,nadzieją i obfitością łask od Chrystusa
Zmartwychwstałego z serdecznymi życzeniami Marzena Paśkucka.
Zgłoś SPAM
HALINA
Gdybyście tu Byli...Choć na chwilę...ŚWIATEŁKO NA WIELKĄ SOBOTĘ..♥
♥♥ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice
Światełko i modlitwa dla Was Ukochani
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości.
Dziękujmy za wspólne trwanie przy naszych Aniołach.Pozdrawiamy serdecznie.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Wielki Piątek - Żeś przez krzyż i mękę Twoją świat odkupić raczył....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.