"Dlatego cieszy się moje serce i dusza raduje, a ciało moje będzie
spoczywać bezpiecznie
bo w kraju zmarłych duszy mej nie zostawisz i nie dopuścisz, bym pozostał w
grobie." Ps.16,9-10
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Cieplitkie ale jakże bolesne i smutne Wielkanocne światełko pamięci dla
Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
tata
.•¤»((¯♥¯))«¤•. Kocham Cię Aniu.•¤»((¯♥¯))«¤•.
Zgłoś SPAM
mama
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿPoniedziałkowe i jeszcze Wielkanocne światełko
pamięci dla Ciebie Córeczko ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Światełko na dzień Zmartwychwstania Pańskiego (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Pełna jest ziemia łaskawości Pana. Światełko Wielkanocne.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
PANIE MIEJ W OPIECE
NASZYCH UKOCHANYCH
ZMARŁYCH, DAJ IM PANIE
ŻYCIE WIECZNE
♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥
Bliskim życzę zdrowych,
pełnych nadziei i spokoju
Świąt Wielkanocnych
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Panie w niebiosach, z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie- pamiętaj
o Aniołkach Naszych- my w sercach na zawsze Ich mamy...świątecznie
pozdrawiamy Aniołkową Rodzinę
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.